HÜRRİYET HALI YIKAMA – PERDE YIKAMA 0534 822 38 00

Hürriyet halı yıkama ve temizlik sektöründe Ademoğlu Halı Yıkama firması olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini ön plana alarak elimizden gelenden daha fazla hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Firmamız günümüzün gerektirdiği müşterilerimizin görmek ve almak istediği hizmeti verebilmek için günümüz teknolojilerini yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize ulaştırmaya çalışmaktayız.

Hürriyet Halı Yıkama
Hürriyet Halı Yıkama

BAŞLANGIÇ OLARAK

 • Servis araçları ile toplandıkları yerden alınan halılar, halı yıkama fabrikamıza getirilir.
 • Araçtan indirme esnasında el dokuma, yün, ipek vb. farklı nitelikteki halılar ile overlok yapılacak halılar ayrılarak değişik bölgelere istiflenir.
 • Bunun nedeni bu tür halıların yıkama tekniğinin diğer halılardan farklı oluşudur.
 • Birbirinden ayrıştırma işlemi gerçekleştikten sonra uygulama farklılıkları ile aşağıdaki şekilde gerçekleştirilir.

HALI YIKAMA, DURULAMA SIKMA VE KURUTMA

 • Birinci etken olarak yıkamada üstün kaliteye ulaşmak için olmazsa olmaz olan doğru temizlik maddesi seçimi ile halılarınızın yıkamaya alınması.
 • Yıkamadan sonra deterjanlardan arındırılana kadar durulanması ile halılarınız sıkma makinasına alınarak dakikada 1400 devir ile sıkma işlemi yapılır.
 • Bu işlem kesinlikle yapılması gereken en önemli unsurdur. Çünkü halınız ne kadar temiz yıkanırsa yıkansın durulama işlemi sonunda su lekesi ve üzerlerinde hav kalmaması için sıkma işlemi yapılmalıdır. Örneğin elde yıkadığınız halıların saçaklarında oluşan leke tamamen su lekesidir.
 • Sıkma işlemi sonunda %90-95 oranında kuruyan halılarınız nemli olarak özel olarak hazırlanan askı tezgahlarında arka yüzeyi güneş görecek şekilde, renklerin güneşten dolayı solmaması için, kurumaya bırakılır.

Hürriyet Halı Yıkama


KALİTE KONTROL VE PAKETLEME

 • Kurumuş olan halılarınız özel tezgâh üzerinde kalite kontrol personeli tarafından denetlenir, eğer herhangi bir sorun var ise tekrar yıkama işlemi uygulanır.
 • Kontrol işleminde herhangi bir sorun olmaz ise kontrol işleminden sonra halılarınız tozlanmaması ve taşıma esnasında zarar görmemesi için özel halı poşetleri ile paketlenir ve semtlere göre sınıflandırılarak görevli personel tarafından servis aracımıza yüklenir.

TESLİMAT

 • Teslimat yapılacağı gün firmamız personeli sizleri arayıp teslimat hakkında bilgi verir.
 • Servis personeli tarafından sizlere teslim edilen halılarınız hakkında herhangi bir şikâyetiniz olması durumunda iki gün içerisinde firmamızı arayarak şikâyetinizi bildirebilirsiniz.
 • Eğer halılarınız üzerinde firmamız tarafından kaynaklı bir sorun var ise gereken her şey memnuniyetiniz açısından firmamız tarafından yapılacaktır

Hürriyet Halı Yıkama

Hürriyet Perde Yıkama

Kadınların daha alırken kirlendiğinde nasıl temizlerim diye endişe ettiği stor ve zebra perdeler, bir süre sonra kararmaya ve kirlenmeye başlar. Eşten dosttan alınan öneriler ile banyoda ya da balkondan gerçekleştirilen yanlış yıkama teknikleriyle bozulan mekanizmalar, oluşan kat izleri, perdenin yanlarında çıkan iplikler stor ve zebra perdeleri kullanılamaz hale getirir. Hevesle alınan, evin şık bir detayını oluşturan perdeler ilk temizlikle birlikte koca bir hüsrana neden olur. Oysa stor perde ve zebra perdelerinizi profesyonel firmalarda yıkattığınızda bu ve buna benzer sorunlarla karşılaşmazsınız.

Hürriyet Perde Yıkama

Kayseri Ademoğlu Halı Yıkama tesislerinde stor perde ve zebra perdeleriniz öncelikle gerek perde ve gerekse mekanizma üzerindeki kaba kir ve tozlarından arındırılır. Perdeler, ılık suda cins ve özelliklerine göre şampuan ve leke çıkarıcı içerisinde bekletilir. Böylelikle kir ve lekelerin çözülmesi sağlanır. Ardından yıkama işlemine alınan perdeleriniz temizlik ve hijyen ile buluşur. Yıkama işlemi sonrasında kapalı ortamda klimalı sistemle kurutulur. Kuruyan perdeleriniz son kontrol işlemine tabi tutulduktan sonra paketlenerek evlerinize teslim edilir.

Hürriyet Perde Yıkama

Keyifli kullanımı ve şık görünümüyle son yılların popüler perde uygulaması haline gelen stor perdelerin temizliği ve bakımı kullananların en çok merak ettiği şeyler arasında yer alıyor. Hatta pek çok kişi stor perde alırken nasıl yıkandığını sormaktadır.
Stor perde temizliğinde lider olan firmamız siz değerli müşterilerimizin stor perdelerini en iyi şekilde yıkayarak sizlere hizmet vermektedir. Peki, stor perde nasıl yıkanır ve ne sıklıkta yıkanması gerekir gibi merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.