Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama hizmetimiz ile Koltuklarınız evinizde güvenle ileri teknoloji cihazlar ve malzemelerle, deneyimli ekibimiz tarafından özenle temizlenir.

Koltuk Yıkama ve Temizleme

Kayseri Koltuk Yıkama hizmetimiz ile koltuklarınız ileri teknoloji cihazlar ve malzemelerle donatılmış tesisimizde, deneyimli ekibimiz tarafından özenle temizlenir. Kapıdan kapıya olan hızlı servisimizle koltuklarınız adresinizde çok kısa sürede maksimum temizlik ile teslim edilir. Koltuklarınız hırsızlık ve yangına karşı sigorta güvencesi altındadır. Koltuklarınız makbuz karşılığında teslim alınır.

Koltuklarınızı temizlerken Koltuklarınızın cinsini, hangi tür deterjan veya halı şampuanı kullanacağınızı öğrenip ne tür bir temizlik yahut halı yıkama işleminden geçireceğinizi bilmeden halılarını yıkamaya kalkmayın, zira halılarınız boya atabilir, çeşitli şekil bozulmalarına maruz kalabilir. En iyisi koltuklarınızı yıkama ve temizleme işini bu işin uzmanlarına yani yıkamacılara bırakmak, Koltuk Yıkama Makinelerimiz sizlere koltuklarınızı yıkama ve temizlemede memnuniyet garantisi veriyor, arayın koltuklarınızı evinizde ilk günkü gibi pırıl pırıl teslim edelim.

Kayseri Koltuk Temizleme

Ademoğlu Koltuk Yıkama  olarak bir çok temizlik hizmetini bünyemizde barındırmaktayız bu sebeple kalite standartlarımızı basamak basamak zirveye taşıdık. yurt dışında yaygın olarak kullanılan kuru köpük sistemi ile çalışan yıkama makinemiz ile koltuklarınızı ilk günkü parlaklığına ve temizliğine kavuşturuyoruz.

Koltuk Yıkama konusunda detaylı bilgi alamak ve kalite standartlarımızı öğrenmek için bizi 0530 010 01 49 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Diğer hizmetlerimiz için Hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Koltuk Hijyeni Nasıl Yapılır?

Koltuk Temizliği hizmetimiz uzman personelimiz sayesinde profesyonel yıkama makinesi ile kuru köpük sistemi uygulanarak yapılmaktadır. Kuru köpük yıkama sistemi diğer koltuk yıkama makineleri gibi sıcak buhar üfleyerek veya bir süngerle koltuklarınızı silerek, koltuğunuzun iskeletine işleyecek kadar su kullanarak ve aşınmasını sağlayarak uygulanmaz.

Öncelikle koltuğunuzun kumaş cinsine göre deterjan seçimi yapılır ılık su ile makinaya koyulur. Daha sonra makinemizin başlığında bulunan iki adet birbirinden bağımsız olarak aksi yönlere dönen fırçalama sistemi ile yıkama işlemi başlar. Bu esnada makinamız bolca köpük üreterek yıkama işlemine devam eder. Ürettiği köpüğün haricindeki suyu aynı anda vakumlayarak kirli suyun iskelete kadar inmemesini sağlar. Böylece bir kaç gün sonra koltuğunuzun yüzeyi kuru gibi gözükse de iskelete inen su koltuğunuzun hem ömrünü kısaltır hem de ağır bir kokuya sebep olma riskini ortadan kaldırmış olur. Koltuk Temizleme işlemi 1 saat sürmektedir. Koltuk temizleme işlemi bittikten sonra koltuklarınızı 5 saat içerisinde kullanabilirsiniz.

Kayseri Koltuk Temizliği

Pratik Ve Güvenli Koltuk Yıkama Hizmeti Kayseri’nin her semti için sunduğumuz koltuk hijyeni çalışmaları, yaşam alanlarınız için gerçek bir hijyen getirmektedir. Koltuk yıkamak profesyonel bir iştir. Bunun gerektiği gibi yapılabilmesi için klasik yöntemler yeterli olmaz. Koltuklar bezle silindiği veya profesyonel olmayan makinelerle yıkandığında, tüm kir koltuk yüzeyinden kumaşın arasına itilerek, burada bakteri oluşumuna neden olacaktır. Firmamız üstün performanslı Kayseri koltuk temizleme çalışmalarında tüm bakterileri yok etme özelliğine sahip kimyasallar ve üstün vakum gücüne sahip makineler kullanmaktadır. En hızlı şekilde tamamlanan yıkama işleminin ardından koltuklar 2 saat içerisinde kuruyarak, kullanıma hazır hale gelmektedir. Güvenli ve uygun fiyatlı Kayseri koltuk temizleme hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyat bilgisi için bize koltuklarınızın fotoğrafını göndermeniz yeterlidir.

Koltuklarınızda Gerçek Bir Hijyen

Koltuklarınızda Gerçek Bir Hijyen Sağlayın Sizler için Kayseri koltuk yıkama hizmetlerinde bulunan firmamız, Kayseri’nin tüm semtlerinden gelen taleplerinize cevap vermektedir. 24 saat hizmette bulunan tecrübeli ekibimiz, üstün performanslı yıkama makineleri ile koltuklarınıza gerçek bir temizlik sağlamaktadır. Sizlere sunduğumuz Kayseri koltuk temizleme hizmetlerinde koltuk kumaşında bulunan her türlü lekenin çıkarılması için özel deterjanlar kullanılmaktadır. Bu deterjanlar koltuk kumaşına zarar vermeyen ve lekeleri kökten çıkarma etkisine sahip ürünlerdir. Ayrıca anti bakteriyel olan özel formülü, koltuk kumaşı arasındaki bakterilerin ve kirin tamamen temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Yıkama işleminde kullandığımız üstün etkili makineler, güçlü bir vakum etkisine sahiptir. Bu etki, deterjanlarla yumuşatılan koltuk kirini vakumlayarak tamamen temizlemektedir. Profesyonel bir Kayseri koltuk temizleme hizmeti almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Koltuklarda Kusursuz Temizlik

Koltuklarda Kusursuz Temizlik Yaşam alanlarında en fazla kullanılan eşyalar olan koltukların zamanla kirlenmesi kaçınılmazdır. Koltukların gerektiği gibi temizlenmesi ise, profesyonellik gerektiren bir çalışmadır. Firmamızın Kayseri koltuk yıkama talepleriniz için yaptığı çalışmalarda kullanılan anti bakteriyel özel deterjanlar ve yüksek kaliteli yıkama makineleri koltuklarınızdaki tüm leke ve kirleri yok ederek, hijyen sağlama hedefi taşımaktadır. Ekibimizin sağladığı Kayseri koltuk temizleme hizmetinde koltuklara öncelikle özel kimyasallar püskürtülür. Bu kimyasallar kirleri yumuşatma niteliğine sahiptir. Aynı zamanda koltuk kumaşının altına nüfuz eden bakterileri yok etmektedir. Ardından koltuk hafifçe fırçalanarak, kirlerin kabartılması sağlanır. Son olarak da yüksek vakum içeren makineler ile koltuktaki tüm kir çekilir. Size sunduğumuz Kayseri koltuk temizleme hizmetinin detayları ve fiyat bilgisi için bizi arayabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara
× Bize Yazın